O enoti Šentlovrenc

Št. oddelkov: 1 oddelek 1. starostnega obdobja

JAGODE
vzgojiteljica Agata Černe ter pom. vzg. Jožica Murn

Sočasnost v enoti pokriva Katarina Lavrih.

Kostanjev piknik in jesensko srečanje s starši

Na lepo četrtkovo popoldne smo si v Šentlovrencu z otroki iz oddelka Jagode in njihovimi starši pripravili kostanjev piknik. Nekaj staršev je odšlo na travnik, kjer so pričeli s peko kostanja, otroci in druga polovica staršev pa smo skupaj odšli v telovadnico. Tam smo pripravili vadbeni poligon, kjer smo se kotalili, plezali skozi telovadne klopi, skakali skozi različne ovire in urili spretnosti ravnotežja na gredi. Skupaj s starši smo premagovali ovire. Na koncu gibalne dejavnosti nas je čakalo tisto, kar imamo najraje in sicer igranje s padalom. Po gibanju smo se posladkali s piškoti, pojedli pečen kostanj in popili odličen domači jabolčni sok. Otroci so skupaj s starši izrezali ogromno bučo in vanjo postavili čajno svečko. Z navdušenjem smo, v rahli temi, opazovali, kako gori. Medtem, ko so se starši družili med sabo in se spoznavali, ker smo v letošnjem letu sprejeli v vrtec tudi nekaj novih otrok so se otroci igrali na večnamenskem igralu in uživali v peskovniku. Prijetno druženje smo zaključili s skupinskim fotografiranjem.

Galerija je zaklenjena. Prijavite se za pregled.