NTC Učenje

Gre za razvoj učnih potencialov predšolskih otrok z izbranimi igralnimi dejavnostmi na osnovi sodobnih nevrofizioloških in psiholoških spoznanj. Sistematično se usmerjamo k tistim igralnim dejavnostim z otroki, ki še posebno dobro vplivajo na nastajanje in utrjevanje možganskih povezav (t.i. sinaps med nevroni) v času njihovega najintenzivnejšega razvoja, od rojstva do približno desetega leta starosti.  V tem šol. letu bo poudarek na vadbeni uri.

Dejavnosti v okviru projekta bodo redno predstavljene na oglasnih deskah oddelkov izvajalcev in na spletni strani vrtca.

Vadbena ura po NTC načinu

Otroci iz skupine Malčki so se razgibali po Ntc načinu. Najmanj zabavno je bilo hoditi po samolepilni foliji, ki je otrokom predstavljala največ težav. Poleg ostalega so otroci lazili in se plazili po blazinah in premagovali ovire ter risali po barvnih blazinah.

Galerija je zaklenjena. Prijavite se za pregled.